Posledné zvonenie pre maturantov

Vo štvrtok 7. mája zavládla na našich chodbách slávnostná, no aj trošku nostalgická atmosféra. Naši študenti z končiacich tried – IV. A TL, IV. B TL a Oktáva – sa oficiálne rozlúčili s mladšími spolužiakmi a učiteľmi.

Pán riaditeľ im v príhovore poprial veľa síl a triedne učiteľky ich symbolicky odprevadili na akademický týždeň.
Ak pôjdete cez Novú Dubnicu, určite neprehliadnite ich kreatívne tablá! Po týždni v meste im nájdeme čestné miesto u nás v škole.

Maturanti, držíme vám palce pri učení! Veríme, že sa na ústne maturity pripravíte zodpovedne a onedlho vás budeme s hrdosťou fotiť ako našich úspešných absolventov.

Ďalšie príspevky

Prečítajte si podobné novinky

Kontaktujte nás

Sme vám k dispozícii pre viac informácií