Raňajky u šiestakov

Sviatok detí sa dá osláviť rôzne - naši šiestaci na to išli cez dobré jedlo a dopriali si parádny triedny teambuilding! Deti sa zorganizovali a spoločný stôl v triede zaplnili pestrými, voňavými a neskutočne chutnými dobrotami.
Pani triedna učiteľka, pani asistentka a zástupcovia vedenia školy sa k žiakom s radosťou pridali. V takejto príjemnej spoločnosti, bez stresu a v úplnej pohode, sa debatovalo a utužovali sa vzťahy jedna radosť.
Ďakujeme 6.A za skvelú atmosféru a inšpiráciu, ako začať školský deň s úsmevom!

Ďalšie príspevky

Prečítajte si podobné novinky

Kontaktujte nás

Sme vám k dispozícii pre viac informácií